PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   20 Вересня 2018р.

2018.09.20_Buling_RKEB1Профілактика булінгу у навчальних закладах

Година спілкування на тему: Профілактика булінгу у навчальних закладах” проведена 20 вересня 2018 р. у бібліотеці коледжу. Присутніми були студенти груп ХТ-11 (кл.керівник Сухецька А.С.) та ХТ-13 (кл. керівник РадчукО.В.)

Мета даного заходу: дати розуміння витоків насильства та з'ясувати їх причини, усвідомити факти насильства щодо себе та інших, діагностувати форми насильства, формувати нетерпимість до проявів агресії, виявити ненасильницькі способи вирішення конфліктів, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формувати у молоді позитивний імідж здорової людини, розширити знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Актуальність теми зумовлена тим, що піднята проблема майже не вивчена в нашій країні і з теоретичних позицій, і з позиції практики. Явище булінгу надзвичайно поширене в навчальних закладах, але цю проблему з тих чи інших причин замовчують, не афішують випадки знущань, її не прийнято обговорювати.

На зустріч із студентами було запрошено головного спеціаліста Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Рівненській області Кудкудак Ірину Василівну, яка на прикладах із життя проаналізувала соціально-педагогічну, психологічну проблему сучасності, розкрила сутнісні ознаки, основні причини, форми прояву цього явища, визначила основні риси булінгу та проаналізувала механізми його розвитку.

По завершенню заходу всі присутні в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України „Я маю право”, отримали буклети-рекомендації „Зупинимо булінг разом”, які будуть корисні при наданні психологічної допомоги іншим..

Хома Є.С., зав. бібліотекою

 2018.09.20_Buling_RKEB

2018.09.20_Buling_RKEB1

 


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні161
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterНа цьому тижні587
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці4081
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542659

Сьогодні: 2019-06-19 15:40

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.