PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   27 Вересня 2018р.

2018.09.27_Vistavka_Turizm1Всесвітній день туризму

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються.

Популярність туризму пояснюється дуже просто, туризм - це вигода в усіх напрямках.

Міжнародний туризм є не тільки популярним видом відпочинку, а й сферою світової економіки, що активно розвивається. 

 З цієї нагоди у читальному залі бібліотеки оформлено розгорнуту книжково-ілюстративна  виставку„Подорожуємо стежками рідного краю”, на якій представлені книги, практичні посібники, науково-популярні видання, які характеризують туристичний потенціал світу, висвітлюють особливості організації туристичного бізнесу, державної туристичної політики, а також міжнародних відносин у галузі туризму.

Де може бути краще, ніж на Батьківщині? Наприклад, Херсонщина багата дивовижними краєвидами і таємницями культурно-історичної спадщини. Туристів вабить єдиний на всю Європу первісний нерозораний степ, рибалок – мальовничі заплави Дніпра, мисливців – острови Бірючий і Джарилгач, археологів – скіфські кургани.

Зі сторінок „Міжнародного туризму” можна здійснити захоплюючу подорож до таких всесвітньовідомих центрів європейської цивілізації, як Афіни, Париж, Лондон, Відень, Рим та багатьох інших, побувати на просторах країни-велетня – Франції, зазирнути в майже іграшкові королівства Ліхтенштейну і Люксембургу.як Афіни, Париж, Лондон, Відень, Рим та багатьох інших, побувати на просторах країни-велетня – Франції, зазирнути в майже іграшкові королівства Ліхтенштейну і Люксембургу.

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері - сфері туристичного бізнесу. 

Запрошуємо  мандрувати разом з нами!

Зі святом всіх, небайдужих до туризму людей!

 

Хома Є.С., зав. бібліотекою

2018.09.27_Vistavka_Turizm

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні173
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterНа цьому тижні599
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці4093
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542671

Сьогодні: 2019-06-19 16:21

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.