Події, семінари, конференції / Приймальна комісія
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

Приймальна комісія

До уваги абітурієнтів та їх батьків! 


Вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за кошти фізичних та юридичних осіб ПРОДОВЖЕНО.

Прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18.00 год. 22серпня 2020 року.

  Початок прийому заяв:

  - на основі базової загальної освіти (9 класів) - 01.08 - 22.08.2020р.

  Подача заяв онлайн на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) 

Рекомендовані до зарахування за регіональним замовленням на основі базової загальної середньої освіти

  

  - на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника на заочну форму навчання без сертифікатів ЗНО на спеціальності: «Облік та оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (10 місяців), «Харчові технології» (1 рік 5 місяців) - з 1 серпня 2020р.

  - на основі повної загальної освіти (11 класів) - з 13 серпня 2020р.

 

Поселення студентів в гуртожиток:

27 серпня – ІІ курс

28 серпня - ІІІ, ІV курс

31 серпня – І курс

14 вересня – ІІ курс (групи нового набору)

Для поселення в гуртожиток необхідно мати наступні документи:

  1. Квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за 10 місяців;

  2. Копія карти щеплень (ф.063);

  3. Флюорографія, (довідка дійсна 1 рік) для дівчат огляд гінеколога.

  4. Огляд дезстанції на педикульоз (довідка дійсна до 3-х днів).

  5. Огляд дерматолога на коросту (довідка дійсна до 3 - х днів).

  6. Документи про зняття з реєстрації за місцем проживання. (Обов’язково)

КОМЕНДАНТ ГУРТОЖИТКУ

   Дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО на вартість проживання в гуртожитку надається пільга згідно з чинним законодавством


Телефон приймальної комісії - 096-644-63-69

Порядок роботи приймальної комісії:


Дні тижня

Години роботи

Перерва

Понеділок

900 - 1700

1300 - 1400

Вівторок

900 - 1700

1300 - 1400

Середа

900 - 1700

1300 -   1400

Четвер

900 - 1700

1300 - 1400

П‘ятниця

900 - 1700

1300 - 1400

Субота

900 - 1300

Шановні батьки випускників шкіл, шановні наші майбутні студенти!

Romanchuk2РКЕБ - один із найавторитетніших навчальних закладів І рівня акредитації не тільки м.Рівного, Рівненської області, а й України.

Коледж здійснює освітянські послуги протягом 50 років. Це колишній Рівненський технікум торгівлі, Рівненський комерційний технікум. Тут здобували освіту батьки наших студентів і досягли значних професійних успіхів.

РКЕБ здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Туризм», «Готельно–ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології».

Коледж здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та за угодами з юридичними і фізичними особами для сфер внутрішньої та зовнішньої торгівлі, захисту прав споживачів, ресторанного господарства, банківської і страхової справи, бухгалтерського обліку, фінансової системи, туризму, готельного господарства, інших ланок інфраструктури.

Організація підготовки за сучасними, актуальними для суспільства спеціальностями привертає все більше уваги молоді, численних підприємців, організацій, підприємств.

Матеріально – технічна база коледжу відповідає дієвим стандартам. Для студентства створено сприятливі соціальні умови. До послуг викладачів і студентів функціонує магазин канцтоварів, кафе, лоток булочних виробів, кондитерських товарів та напоїв, їдальня. 100% студентів забезпечуються гуртожитком, який знаходиться поряд з навчальним корпусом коледжу. Навчальні аудиторії, бібліотека забезпечені сучасною комп’ютерною технікою, безкоштовно діє Wi–Fi. Все це дає можливість використовувати інтерактивні методи навчання.

Розвиток системи освіти – це особлива форма інвестицій, які забезпечують економічну переорієнтацію нашого суспільства, отримання в майбутньому певної економічної вигоди випускниками Державного вищого навчального закладу «Рівненський коледж економіки та бізнесу».

А Ви знаєте, що таке інвестиції? Звертайтеся до нашого коледжу: вас навчать розбиратись у тонкощах фінансової науки. Адже в коледжі одним із найбільш актуальних, цікавих, змістовних і захоплюючих є спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Ми навчимо Вас цьому мистецтву, адже наші випускники працюють в установах міста, у процвітаючих компаніях та могутніх корпораціях, на різних рівнях банківської системи у фінансово-кредитних установах, є фахівцями як середньої ланки, так і керівниками підрозділів, управлінь, відділень.

Наступні економічні спеціальності «Облік і оподаткування». Облік – це філософія всього бізнесу, його мова - безпомилковий суддя минулого, необхідний керівник теперішнього і точний консультант майбутнього.

Професія бухгалтера, податківця є багатогранною і різнобічною: від рядового бухгалтера до фінансового директора, від менеджера до керівника інформаційної служби підприємства, від контролера-ревізора до незалежного сертифікованого аудитора.

Від їхньої роботи залежить економічна безпека підприємства, що знижує ймовірність банкрутства, сприяє недопущенню штрафних санкцій, формуванню доходів бюджету. Той керівник, який не цінує роботу працівників економічної служби, завжди буде мати проблеми з податковою інспекцією, банками, іншими контролюючими органами. Працю цих фахівців неможливо уявити без комп‘ютера, вони повинні володіти глибокими знаннями з інформатики, теорії управління, маркетингу, менеджменту, юриспруденції. Тому більш вдалою в сучасних умовах для представників цієї професії була б – фінансовий менеджер, фахівець із інформаційного забезпечення, фінансовий аналітик.

Якщо Ви плануєте заснувати власну справу, бути успішним та висококваліфікованим спеціалістом у сфері обслуговування, досконало володіти професійною майстерністю, бути діловим працівником сфери ресторанного бізнесу, володіти секретами кулінарної майстерності, щоб приносити радість відвідувачам закладів ресторанного господарства від їх послуг, запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Харчові технології».

Технік–технолог - грамотний фахівець у галузі ресторанного господарства. Це професіонал – консультант із технології приготування кулінарних, кондитерських виробів, страв та напоїв, сервірування столів; керівник середньої ланки з приготування якісних страв, їх оформлення, подання, прийняття замовлень відвідувачів; фахівець, здатний виявляти максимум фантазії, творчого підходу до справи. Він може вплинути на настрій гостей, продемонструвати культуру обслуговування, це діловий працівник сфери торгівлі, який підтримує вітчизняного виробника та вміло задовольняє потреби споживачів.

Випускники коледжу зі спеціальності «Харчові технології» можуть обіймати такі посади: завідувач виробництва, технік – технолог, шеф–кухар, кухар, адміністратор, бармен, офіціант, консультант із питань приготування, оформлення кулінарних та кондитерських виробів.

Якщо ви плануєте стати успішним, прагнете зробити кар’єру в бізнесі, заснувати власну підприємницьку справу, досягти успіху в сфері торговельного обслуговування споживачів, запрошуємо вас на навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Товарознавець–комерсант – це грамотний аналітик, професіонал – консультант, фахівець – експерт із якості продукції, борець – захисник вітчизняного споживчого ринку від фальсифікованих та неякісних товарів, товарів- підробок.

Він може працювати у відділах збуту виробничих підприємств; на гуртових та роздрібних, внутрішніх комерційних та зовнішньоекономічних підприємствах, в рекламних агентствах, посередницьких структурах та в державних контролюючих органах.

Випускники коледжу можуть обіймати такі посади: керуючий магазином; завідувач складу; завідувач відділу, секції; інспектор із контролю якості продукції; торговельний інспектор; товарознавець; комерційний агент; рекламний агент; торговельний агент; комівояжер; торговельний брокер (маклер); мерчендайзер; інструктор з організаційно – масової роботи (менеджер із паблік рілейшн); комірник; експедитор.

Коледж готує фахівців для туристичної галузі. Спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанне обслуговування» є наймолодшими у коледжі. За роки існування спеціальностей випущено понад 400 молодших спеціалістів, які працюють у найбільш престижних туристичних комплексах, готелях, туристичних агенціях як Рівненщини, так і України. Наших випускників можна зустріти в готелях Одеси, Києва, Прикарпаття і Закарпаття. Отримана в коледжі спеціальність відкриває можливості працевлаштування в готелях і туристичних комплексах за кордоном, випускники працюють на різних посадах у Єгипті, Туреччині, країнах ЄС.

Запорукою успішності випускників є значна робота педагогічного колективу із формування сучасних фахових знань. Ринок примушує колектив викладачів коледжу шукати найефективніші шляхи забезпечення його потреб, що робить наші спеціальності конкурентоспроможними на ринку праці.

Із правилами прийому, матеріально-технічною базою коледжу, базами практики, дозвіллям студентів можна ознайомитись на сайті www.rkeb.rv.ua.

Студенти коледжу – молоді енергійні люди, котрі прагнуть багато пізнати, збагатити свій духовний світ, отримати належний обсяг знань, умінь і навичок у сфері сучасних інформаційних технологій, без опанування яких успішна діяльність на ринку економічно-фінансових послуг є неможливою.

Окрім диплома, студенти після закінчення коледжу отримують атестат про повну загальну середню освіту.

Перспективи продовження навчання: навчальні плани узгоджені з ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, не потрібно складати ЗНО, зарахування проводиться як продовження навчання на ІІІ курс, ступінь бакалавра можна здобути за 2 роки після коледжу. Коледж має укладені договори з такими університетами: Київським національним будівельно–аграрним університетом, Харківським національним університетом внутрішніх справ (МВС України), Рівненським університетом водного господарства та природокористування, Тернопільським національним економічним університетом, Львівським інститутом банківської справи Національного банку України, Київським національним торговельно–економічним університетом, Київським національним університетом культури і мистецтва, Київським університетом економіки та права (КРОК), Вінницьким торговельно–економічним інститутом, Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Г. Гжицького.

Також є можливість продовжити навчання в Польщі, Луцькому філіалі Варшавського університету туризму (можна навчатись у Луцьку, Варшаві, Дубліні – столиці Ірландії (на вибір)).

Чекаємо вас у нашому коледжі. Дуже зручна логістика (коледж розташований у районі автовокзалу).

 

З повагою

директор ДВНЗ РКЕБ                                                                                           В.П. Романчук

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні341
mod_vvisit_counterВчора496
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1971
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2524
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2579
mod_vvisit_counterВ минулому місяці15778
mod_vvisit_counterВсього659873

Сьогодні: 2020-08-07 17:36

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.