Події, семінари, конференції / Структура коледжу / Циклові комісії / Готельно-ресторанних та технологічних дисциплін
PDF Печать E-mail

Циклова комісія "Готельно-ресторанних та технологічних дисциплін"

У цикловій комісії технологічних дисциплін працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, із них: 2 спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 2 спеціалісти першої кваліфікаційної категорії, 1 чоловік II кваліфікаційної категорії.

 Cikl_VHP

Викладачі циклу закінчили провідні вищі навчальні заклади України за фахом, мають великий практичний досвід роботи у сфері ресторанного господарства та торгівлі.

Робота циклової комісії спрямована на вдосконалення навчально-виховного процесу шляхом запровадження новітніх, високоефективних методів підготовки майбутніх спеціалістів на рівні сучасних вимог.

Головним завданням при підготовці студентів є виховання у них високої відповідальності; творчо-пошукового ставлення до обраної професії, підготовки грамотного фахівця.

Студенти-технологи зацікавлені у навчанні, адже вони:

- заглиблюються в особливості спеціальності на заняттях та в позааудиторний час;

- беруть активну участь у гуртковій роботі, спеціалізованих різноманітних заходах тижня циклової комісії технологічних дисциплін;

- займаються пошуковою науково-дослідницькою роботою разом із викладачами, відроджують на практичних і лабораторних заняттях рецепти української кухні, освоюють рецептуру новинок, фірмових страв та закусок, спостерігають за змінами, що проходять при тепловій обробці, аналізують їх вплив на якість готової продукції;

- виготовляють елементи прикрас для оформлення страв, виробів, складають квіткові композиції та сервірують святкові столи;

- навчаються розвивати професійно-пізнавальні інтереси, здібності; вміння працювати в колективі;

- удосконалюють практичні навички на потужних підприємствах ТОВ супермаркеті «Еко», ресторанах: «Золота підкова», «Париж»,   «Магнат», «Саторі», «Колиба», «Айвенго», «Софія», «Істамбул», «Марлен».


У циклі працює гурток «Кулінарні поради від шефа». На засіданнях гуртка студенти вирішують ряд важливих та цікавих проблем, знайомляться з цікавими та діловими людьми, які є випускниками коледжу зі спеціальності «Технологія харчування» та успішними, відомими рестораторами області та України.

Серед значної кількості заходів, які проводить циклова комісія, що дозволяють студенту на заняттях та в позааудиторний час заглибитись в особливості спеціальності, досить ефективним є проведення тижнів циклової комісії.

Тиждень циклу проходить як яскраве професійне свято для студентів відділення. Такі заходи, як виставки-презентації кулінарної, кондитерської продукції, сервіровка столів, презентації пошуково-дослідницьких робіт, випуск стінгазет професійної спрямованості, зустрічі та демонстрації майстер-класу з приготування страв, виробів фахівців відомих в місті Рівне, Україні та за кордоном; проведення конкурсів професійної майстерності залишаються в пам'яті наших вихованців назавжди.

Наші студенти беруть участь у проведенні конференцій, професійних конкурсах на рівні міста, області, де займають призові місця.

Теоретичні знання студенти закріплюють практичними навичками та вміннями під час проходження навчальної технологічної, переддипломної практики, які поєднують із роботою на базі МДЦ «Артек» та кращих підприємствах ресторанного господарства міста та області. Студенти на базах та підприємств ресторанного господарства самостійно виконують технологічні процеси з приготування страв, що значно підвищує їх професійні знання та вміння. Вони готують високоякісну продукцію та належно обслуговують відпочиваючих та жителів міста та області, про що свідчать постійні щорічні нагороди похвальними грамотами зі сторони дирекції МДЦ «Артек», подяки дирекції закладів ресторанного господарства та дирекції коледжу.

Отже, наші студенти користуються повагою серед колективів закладів ресторанного господарства, представники яких запрошують наших студентів на роботу з третього курсу. Вони демонструють свої професійні знання, навички та вміння на високому рівні, що дає їм змогу для подальшого кар'єрного росту.

 

Склад циклової комісії

Suhecka

 Сухецька Анна Сергіївна, голова циклової комісії,   викладач, спеціаліст першої категорії

Vun В'юн Марина Іванівна, викладач, спеціаліст вищої  категорії
Zil Зиль Надія Федорівна, майстер виробничого навчання, найвищий тарифний розряд

Pavlus

Павлусь Галина Володимирівна, викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Radchuk

Радчук Олена Вікторівна, викладач, спеціаліст другої категорії

Артемюк Оксана Аркадіївна, викладач, спеціаліст 

Gusevik

Гусевик Ганна Мілентіївна, майстер виробничого навчання, найвищий тарифний розряд
Kondrashina Кондрашина Олександра Тимофіївна, майстер виробничого навчання, найвищий тарифний розряд

 

 

 Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.