Події, семінари, конференції / Структура коледжу / Циклові комісії / Інформатики та комп'ютерної техніки
PDF Печать E-mail

Циклова комісія «Інформатики і комп’ютерної техніки»

 

Cikl_IKT

              Робота циклової комісії у навчальному закладі спрямована на вирішення загальноколеджівської методичної проблеми: новітні технології навчання.

Навчальний процес ведеться на базі сучасних операційних систем, систем управління базами даних, прикладного програмного забезпечення, інтегрованих середовищ класичних та сучасних мов програмування, інформаційних технологій. Крім цього, у навчальному процесі, зокрема для контролю знань студентів, використовуються комп'ютерні програми, авторами яких є викладачі циклової комісії.

Згідно з освітніми вимогами, викладачі циклової комісії з усіх дисциплін підготували навчально-методичні комплекси. У своїй діяльності вони широко використовують сучасні інформаційні, інтерактивні технології, власні навчально-методичні розробки.

Комісія «Інформатики та комп’ютерної техніки» сприяє поліпшенню навчання та успішності шляхом застосування принципів дискусійності, проблемності, індивідуалізації навчання. У центрі уваги комісії-індивідуальна робота викладачів зі студентам через роботу з обдарованою молоддю, надання індивідуальних консультацій. Викладачі комісії постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації не тільки аудиторної, але і позааудиторної роботи студентів для формування професійної майстерності, зокрема через використання електронної бібліотеки коледжу.

Циклова комісія бере активну участь у поза аудиторній роботі. Організована гурткова робота, проводяться відкриті виховні заходи, олімпіади, брейн-ринги, конкурси, на яких студенти та викладачі виборюють призові місця.

 

 

Antonevich

Антоневич Юрій Адамовичголова циклової комісії, викладач інформатики та комп'ютерної техніки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України


Shportko_Portret Шпортько Леся Василівна, викладач інформатики та комп'ютерної техніки, спеціаліст вищої категорії Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.