Методичне об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи

2020.11.18_Metodobednannya_praktika18 листопада2020р.

18 листопада на базі ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» в онлайн режимі відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи та завідувачів виробничого навчання закладів фахової передвищої освіти.

Темою засідання обрано «Методи та фактори практичної підготовки майбутніх спеціалістів в умовах навчально-виробничого комплексу».
У засіданні взяли участь 11 навчальних закладів Рівненської області та методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Процюк В.К.
З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернувся Гусевик С.О.,заступник директора з навчальної роботи. Він ознайомив присутніх з діяльністю та досягненнями навчального закладу . Робочу частину засідання відкрив методист Ради директорів Процюк В.К.
Учасникам методичного об’єднання провели віртуальну відео екскурсію, продемонстрували відеозвіти студентів та фрагмент уроку з навчальної практики на ТзОВ «Експансія».
Комончук О.І. ,завідувач навчально-виробничою практикою наголосила в своєму виступі, що правильна організація практичних занять в умовах навчально-виробничих комплексів має велике значення, причому успіх справи нерідко залежить від того, як побудована у комплексі система організації та управління його діяльності . Сфера взаєморозуміння між учасниками комплексу повинна організаційно впливати на студентів і викликати у них бажання творчо працювати.
Досвідом роботи з проведення навчальної практики на виробництві ,а саме з використанням «спрямовуючих текстів» поділилася майстер виробничого навчання Зиль Н.Ф.
Одним з вагомих чинників мотиваційного компоненту навчально–практичної діяльності студента є його психологічна готовність до роботи в новому колективі. Алгоритм заходів щодо психологічної підготовки студентів продемонструвала учасникам психолог коледжу Шапілова К.В.
Підсумки засідання підвів голова методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи та завідувачів виробничого навчання Оксюта В.М.
Захід пройшов організовано у діловій та дружній атмосфері.

Комончук О.І, завідувач навчально-виробничою практикою

2020.11.18_Metodobednannya_praktika1

2020.11.18_Metodobednannya_praktika2

2020.11.18_Metodobednannya_praktika3

2020.11.18_Metodobednannya_praktika4

2020.11.18_Metodobednannya_praktika5

Меню