Книжкова виставка до Дня Захисника Вітчизни

2020.10.15_Den_zahisn_Ukraini_zag15 жовтня 2020р.

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас у цей день відзначається День українського козацтва.

Цей день - данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.
У жовтні традиційно відзначають День захисника України. Днем вшанування захисників є одна й та ж сама дата -14 жовтня.
Свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
До цього дня у читальному залі приурочена книжкова виставка. Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері стане мирним, адже його оберігають славні воїни, їм довіряють найдорожче, найсвітліше - оберігати мир!
Ми повинні розуміти, як важко нашим воїнам знаходитися далеко від своїх родин і друзів, як важко кожного дня переживати смертельні ризики та втрати побратимів. Ми повинні показувати нашим захисникам нашу підтримку, повагу та віру.
На книжкових полицях виставки  експонувалися матеріали про подвиги воїнів-захисників, які сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворогів.

Завідувач бібліотеки Хома Є.С.

2016.11.06_Den_zahisnika_Ukraini

Меню