27 вересня відзначається Всесвітній день туризму

2020.09.27_Den_turizmu128 вересня 2020р.

Свято туризму стосується не лише людей, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками.

Загалом це свято кожного, хто хоча б раз відчув себе мандрівником, вибравшись на природу: чи то на берег річки, у ліс або в поле. Адже людину роблять щасливою три речі:любов,цікава робота і можливість подорожувати.
Турист – людина, яка прагне до знань і здобуває їх, мандруючи різними мальовничими куточками нашої планети.
До того ж Всесвітній день туризму – це ще й свято тих, хто працює у цій сфері.
День туризму було засновано у 1979 році. Дата була вибрана не випадково – 9-ма роками раніше, 27 вересня 1970 року, Всесвітня туристична організація прийняла свій статут.
Свято з метою пропаганди туризму, привернення уваги до нього як до потужного інструменту обміну культурним досвідом та напряму, який робить важливий внесок в економіку.
В Україні День туризму відзначається з 1998 року, згідно з указом президента.
Студенти спеціальності «Туризм » 27 вересня відвідали виставку відомого живописця сучасності, народного художника України - Івана Степановича Марчука. Він у своїх картинах, що виконані своєрідною манерою письма- «пльонтанізм», передав своє бачення та думки про щемливу тривогу сьогодення. А кольорові варіації налаштовують на метафізичне розуміння світу.

2020.09.27_Den_turizmu

2020.09.27_Den_turizmu2

2020.09.27_Den_turizmu3

Вітаємо всіх любителів подорожей з Всесвітнім днем туризму! Бажаємо нових відкриттів,цікавих маршрутів і повний рюкзак щастя. Нехай здоров’я і фінанси дозволяють,а життя налаштовує до подорожей. І нехай компас долі завжди вказує на добробут і успіх.

Циклова комісія туризмознавчих дисциплін

Меню