Сила нескорених

2021.10.07 Patriotichne vihovannya7 жовтня 2021р.
7-го жовтня студенти групи ХТ-25 (кл. кер. Багнюк А.В.) РФКЕБ мали гарну нагоду побувати на уроці патріотчного виховання у ,,Будинку ветеранів" Рівненського комунального закладу.

Присутні зустрілися з колективом даного закладу, учасниками бойових дій на Сході України, який очолює Вікторія Шинкаренко і яка знайшла для нас вільний час, щоб нагадати про події, що відбуваються в нашій країні з 2014 року, військові будні та сучасну історію, що твориться зараз.
Розповідь директорки закладу доповнив очевидець цих подій Сулима Микола, який поділився правдивими військовими спогадами та надав можливість подивитися фільм на основі реальних подій «Рейд. Сила нескорених», після  перегляду якого, кожен із нас усвідомив, що в Україні йде війна…
Петро Заболотній ознайомив з практичними видами зброї. Усі охочі могли зібрати і розібрати автомат та приміряти на себе військову амуніцію.
Від імені наших студентів хочу подякувати цьому чудовому колективу за героїзм і справжній українськй бойовий дух! Ви герої та героїні нашого часу! Слава Україні!

Завідувач бібліотекою Хома Є.С.

2021.10.07_Patriotichne_vihovannya1.jpg

2021.10.07_Patriotichne_vihovannya2.jpg

 

Меню