Шануємо традиції, навіть попри карантинні обмеження!

2021.11.09 Radiodiktant zag9 листопада 2021р.
Цими словами розпочав привітання викладачам і студентам коледжу - учасникам Радіодиктанту національної єдності - директор закладу Василь Прокопович Романчук.

Цьогоріч текст радіодиктанту написав і прочитав в ефірі письменник Юрій Андрухович. Його обрали з кількох претендентів. Як зазначив Дмитро Хоркін, саме Юрія Андруховича радіослухачі радили обрати автором тексту та читцем.
Захід до Дня української писемності та мови відбувся вже 21 рік поспіль, а започаткований він був 2000 року командою Українського радіо.
Радіодиктант - це не перевірка знань. Ніхто  нікому не ставить оцінки. Радіодиктант національної єдності - це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову та сприяти формуванню мовної культури!
З  метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови викладачі та співробітники  нашого коледжу традиційно долучилися   до написання радіодиктанту. У зв’язку з карантинними обмеженнями більшість охочих   перевіряли свої знання з української мови на робочих місцях.
Цьогоріч диктант був для нас дистанційним, проте свою об’єднувальну роль він виконав. Ми відчули себе єдиною сім`єю з усіма українцями, які відзначили у такий спосіб День української писемності та мови.

2021.11.09 Radiodiktant

2021.11.09_Radiodiktant1.jpg

2021.11.09_Radiodiktant2.jpg

2021.11.09_Radiodiktant3.jpg

Меню