Тиждень циклової комісії "Технологічних дисциплін"

8_11DariOseni7 Листопада 2011р.

З 7 по 11 листопада 2011р. в "Рівненському коледжі економіки та бізнесу" проходив тиждень циклової комісії "Технологічних дисциплін".

 Кожного року восени студенти технологічного відділення підводять підсумок професійної підготовки, демонструючи не тільки свої теоретичні знання, здобуті на лекціях, але й практичні навички та вміння, набуті на лабораторно-практичних заняттях, на базах практики.

  Під час проведення тижня циклу 07.11.2011р. була організована виставка-композиція під назвою "Щедрі дари золотої осені", де студенти І-ІVкурсів формували та оформляли корзини із продуктами харчування, що так щедро їх подарувала золота осінь.

Свято тижня розпочалося із виставки газет на тему "Моя професія - моя гордість", в якій взяли участь всі групи технологічного відділення.

9 листопада 2011р. продовжилося свято професійної майстерності зустріччю з бренд шеф-кухарем рівненського "Барбекю-клуба", членом Київської асоціації шеф-кухарів Дячуком О.В., який провів майстер-клас для студентів ІІІ-ІVкурсів. Із великим захопленням студенти спостерігали за високим професійним рівнем шеф-кухаря, який готував 2 страви: "Деруни із медальйонами зі свинини з соусом Песто" та "Перепілки, фаршировані фуагра з мікс-салатом із кедровими горішками".

9_11Barbeku1

9_11Barbeku3

9_11Barbeku6

10 листопада 2011р. на високому рівні пройшла конференція, де було підведено підсумки проходження технологічної практики студентами ІІІ курсів технологічного відділення на базі МДЦ "Артек".

10_11Nagor_Zil_Art

10_11Zag_Artek

Завершився тиждень професійної майстерності студентів 11.11.2011р. екскурсією студентів І курсу, які відвідали кращі підприємства ресторанного господарства м. Рівне, а також підведенням підсумків тижня циклової комісії.

Меню