Урочистості з нагоди випуску

3 лютого 2011р.

Відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування» в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.

От і настав той довгоочікуваний час, коли студенти груп закінчили своє навчання в нашому коледжі. Всі студенти в очікуванні радісної миті - випускного. Але з іншого боку, мабуть, вони із сумом закінчують наш навчальний заклад.
В рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу». Справжнє свято влаштували викладачі коледжу у святковому концерті: вони співали, танцювали, жартували, показували зняті кліпи. Отже, намагались висловити найкращі побажання, відчуття, пережиті разом з випускниками.
Три чудових, веселих і світлих роки пройшли, як один день. Так, не завжди було легко: сесія, курсові роботи, семінари тощо. Через кілька місяців майже всі випускники продовжать навчання в університетах та інститутах, або ж знайдуть престижну роботу, але з упевненістю можна сказати, що абсолютно всі часто будуть згадувати наш рідний коледж із ностальгією та теплом.
Саме в коледжі студенти отримали найкращі знання, знайшли вірних друзів, здобули професійні навички, відчули підтримку і стимул до навчання. Можна навіть сказати, що коледж випускає нас у доросле і самостійне плавання. Коледж, дякуємо тобі за все!!!

 

Продивись відео випускного

 

Меню