Любомир Гузар: людина з янголом на плечі

2019.02.14_Oblasna_bibl_Guzar14 Лютого 2019р.

14 Лютого студенти РКЕБ, група ПТБ-5 (кл. кер. Гаврилюк А.О.) то група ГРС-11 (Шпортько Л.В.)

зібралися на філософські студії у Рівненській обласній бібліотеці для молоді аби гідно вшанувати пам’ять Великої Людини, пастиря українського народу. Модератор розповіла про важливі події на тернистому шляху життя та Божого служіння Блаженнішого.

Read MoreВін багато почерпнув від молодіжної патріотичної організації «Пласт», а згодом сам виховував та був наставником його членів. Вона підкреслила, що Любомиру Гузару притаманні такі риси характеру як мудрість і простота, поміркованість і розсудливість, непохитна громадянська позиція, повага до людської гідності, відмінне почуття гумору.

Для кращого ознайомлення з непересічною особистостю присутні переглянули відеодайжест його відомих цитат та моральних настанов для молоді. У нинішній непростий час телевізійні виступи патріарха збирали рекордну аудиторію, а його висловлювання миттєво ставали афоризмами. Наприкінці заходу ведуча познайомила присутніх зі знаменитою книгою «Про гріхи і чесноти», яку Любомир Гузар написав наприкінці свого земного буття.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

2019.02.14_Oblasna_bibl_Guzar

Меню