Засідання школи педагогічного зростання

2018.01.16_Shkola_molod_viklad116 Січня 2019р.

Найдосвідченіший педагог

ніколи не повинен спинятися

на досягнутому, бо якщо немає

руху вперед, то неминуче

починається відставання.

В.О.Сухомлинський

Read MoreШкола професійного зростання викладача – це постійно діюче професійне об’єднання педагогів. Сьогодні, в процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення.

Кожного дня тисячі викладачів входять в аудиторії і проводять заняття, і від того, якими будуть ці заняття, як ведеться спілкування зі студентами, залежить процес навчання. Сучасне заняття проводиться не для студентів, а разом з ними.

16 січня відбулося чергове засідання школи педагогічного зростання «Викладач-початківець» на тему «Типологія і структура сучасного заняття». Презентувала свій досвід викладач кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», викладач-методист Федорчук Руслана Юріївна. Молоді викладачі систематизували свої знання щодо ознак заняття, вимог до його проведення. Розглянули різні класифікації занять та їх типи. Викладачі вправлялись у застосуванні теоретичних знань на практиці.

Козлинець О.Ю., методист коледжу

2018.01.16_Shkola_molod_viklad3

2018.01.16_Shkola_molod_viklad

2018.01.16_Shkola_molod_viklad2

Меню