День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2018.12.20_Chaes_zag20 Грудня 2018р.

20 грудня 2018р. у РКЕБ в групах ПТБ-5 (кл. кер. Гаврилюк А.О.), ХТ-11 (кл.кер. Сухецька А.С.), ХТ-13 (кл.кер. Радчук О.В.) була проведена виховна година до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Read More14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної.

Інформація про аварію на Чорнобильській атомній станції в ніч проти 26 квітня 1986 року, яку згодом назвуть наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії, взагалі не висвітлювалася радянськими чи українськими ЗМІ впродовж перших двох днів.

Ця біда торкнулася сотень тисяч українців - ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо з жахом згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші.

На заході був присутній голова управління міської громадської організації «Рівненські ветерани - чорнобильці» Микола Дмитрович Гайбонюк, який безпосередньо був в епіцентрі катастрофи і розповів молоді про жахіття Чорнобильської трагедії та величезну жертву і героїзм усіх хто намагався зупинити лихо.

На зустріч була запрошена викладач готельно-ресторанних та технологічних дисциплін Галина Володимирівна Павлусь, яка в 1987 р. мала сміливість поїхати в зону відчуження і займатися харчуванням і оздоровленням ліквідаторів.

Виховна година виявилася цікавою та інформативною. Усі учасники зустрічі дізналися багато нового. На жаль, багато  кого  з ліквідаторів вже давно немає.  Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха.  Ще раз всім ліквідаторам та причетним до благородної справи людям - щира подяка і шана!

Класні керівники

2018.12.20_Chaes_Radchuk12018.12.20_Chaes_Radchuk

Меню