Поради на літо

2022.06.17 Litni poradi17 Червня 2022р.
Влітку можна безперестанно скролити соцмережі, досхочу валятися в ліжку, засинати та прокидатися коли заманеться.

Звучить як ідеальний план на літні канікули? Так, відпочивати та байдикувати теж іноді корисно. Літо - пора відпочинку, подорожей і ледачого нічогонероблення. Але з іншого боку - це цілих 92 дні, вільних від осінньої хандри, зимового холоду і весняного авітамінозу, 3 місяці, які можна провести з користю. Влітку дуже легко розслабитися та забути про все. Навіть літні дні непомітно плинуть один за одним, зливаючись в одне ціле. А все чому, бо влітку відсутній усталений графік, розклад дня, список справ та цілей.
Любі наші студенти, те, що ви є у нас – це справжнє щастя! Бажаємо Вам веселого проведення літніх канікул. Наш педагогічний колектив радить Вам скористатися деякими порадами під час літа,. а мудрі поради, як завжди, знаходять свою мету!
1. Не забувайте час від часу прогулюватися вранці  в повній самоті. Поглядайте на промені сонця, що відбиваються, і думайте про те, що робить вас щасливим.
2. Намагайтеся у повсякденному мовленні використовувати нові слова, які ви почули чи  вивчили. Чим більше ви знатимете слів, тим цікавішими стануть ваші думки, а чим більше у вас буде думок, тим вільнішими ви ставатимете.
3. Читайте! Читайте стільки, скільки зможете. Лиш не робіть цього через відчуття обов’язку! Читайте тому, що літо надихає на мрії і пригоди, а саме читання – це як політ. Читання – це найкраща форма бунту. А що саме читати – приходьте, ми вам порадим.
4. Уникайте речей і ситуацій, а також людей, що приносять вам негатив та відчуття порожнечі. Натомість шукайте натхнення і друзів, які вас чимось збагачують.
5. Якщо на вас нападає смуток і страх, не варто хвилюватися: літо, як і будь-яка інша прекрасна річ у житті, може привести душу в смуток. Краще записуйте свої переживання та відчуття у щоденник, а потім, у вересні, якщо захочете, ми це разом  обговоримо.
6. Танцюйте, нікого не соромлячись. Чи то на танцполі, чи у своїй кімнаті. Саме літо – це танець, і не взяти у ньому участі – нерозумно.
7. Спробуйте хоча б один раз за літо зустріти світанок. Стійте мовчки і глибоко вдихайте вранішнє повітря. Закрийтте очі й відчуйте подяку.
8. Займайтеся спортом, і займайтеся дуже багато. Спорт — ваше все. Тренуйтеся максимально багато!
9. Якщо ж ви зустрінете когось, хто западе вам в душу, не мовчіть, скажіть це йому чи їй так красиво і переконливо, як лише зумієте. І навіть якщо вас не зрозуміють, не хвилюйтеся: так вирішила доля. Та якщо вам ваш обранець відповість взаємністю, літо  ви зможете провести разом, і цей час стане для вас незабутнім.
10 .По можливості переглядайте найцікавіші теми наших занять, порівнюючи те, про що ми читали і говорили, з тим, що відбувається у вашому житті.
11.Будьте такими ж щасливими, як сонячне світло, і такими ж вільними, як море.
12. Не сваріться. Намагайтеся бути добрими і не забувайте про ввічливість. Намагайтеся не вживати лайливих слів, стежте за своєю мовою, не лайтеся.
13. Вибирайте для перегляду хороші фільми, у яких є багато емоційних і глибоких діалогів. Можна англійською – ви і поглибите свої знання, і навчитеся відчувати та мріяти. Хай кіно не закінчується для вас фінальними титрами, а живе й далі, і стає частиною досвіду вашого літа.
14. Літо – це магія. Вранці під іскристим сонцем та в спекотний вечір мрійте про те, яким може і повинне бути життя. Зробіть все, що від вас залежить, щоб ви ніколи не здавалися на шляху до мрії.
15. Будьте хорошими і добрими .
16. Ніколи не зупиняйтеся на шляху до мрії.

Колодич Ю.М., викладач

Меню