Про попередження нелегальної трудової міграції

2022.10.20 Konferenciya Gadan20 жовтня 2022р.
З метою інформування про безпечне працевлаштування та попередження нелегальної трудової міграції і протидії торгівлі людьми

відбувся інформаційно-консультаційний захід для майбутніх випускників Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу під кураторством викладача Віталія Жадана, організований Рівненською районною філією Рівненського ОЦЗ.
Присутніх інформували про особливості роботи Державної служби зайнятості, тенденції на сучасному ринку праці в умовах воєнного стану, про послуги служби зайнятості та правові аспекти зайнятості молоді, що у кінцевому підсумку сприятиме формуванню активної позиції цієї категорії людей на ринку праці.
«Кожна людина прагне жити краще. Якщо цього не вдається досягти на рідній землі, вона вимушена шукати кращої долі за межами країни. Питання нелегального працевлаштування за кордоном та вірогідності потрапити до рук работорговців є досить актуальним», – звернулася до студентів Світлана Жовнір, начальник відділу активної підтримки безробітних філії. Вона інформувала про стан трудової міграції в Україні, її переваги та ризики, ознайомила з основними характеристиками трудової міграції, причинами її виникнення та небезпечними наслідками для сім’ї та суспільства.
Присутнім було презентовано короткометражний фільм під назвою «Обізнаний – захищений», перегляд якого спонукає до певних висновків. По тому молоді люди пройшли онлайн-квест "Шукаєш роботу? Перевір свої сили!"
«Пам’ятаймо, кожен повинен знати свої права і має бути готовим їх захистити! Бережімо себе та рідних!» – резюмувала С. Жовнір на закінчення заходу.

Жадан В., викладач

2022.10.20_Konferenciya_Gadan1.jpg

2022.10.20_Konferenciya_Gadan2.jpg

Меню