СПОРТИВНІ НОВИНИ

2022.11.09 Voleybol9 листопада 2022р.
09 листопада 2022р. на базі Рівненського технічного коледжу відбулася першість  Рівненської області серед студентської молоді з волейболу.

У цих змаганнях брала участь і юнацька команда нашого навчального закладу.   Незважаючи на ситуацію в країні, зокрема воєнний стан, енергетична криза та ін., турнір вийшов досить представницьким. Команди були розподілені на дві підгрупи. Згідно жеребу нашими суперниками виявилися команди Рівненського та Мирогощанського аграрних коледжів. За підсумками ігор у підгрупі наші юнаки вибороли перше місце і у матчі за перше місце протистояли господарям майданчику. Рівна боротьба у першій партії, на жаль, не дала досягти загального успіху.Більш досвідченіші господарі майданчика по праву посіли перше місце. Проте, незважаючи на хорошу підготовку всіх учасників турніру, другу позицію нашого закладу можна розцінювати як хороший спортивний результат.
Зазначимо, що спортивну честь нашого коледжу захищали такі студенти:: Остапенко Артем, Кравченя Денис (гр.ТУР-7); Головко Владислав, Баковецький Владислав (гр.ФБС-11); Грега Сергій, Борійчук Богдан (гр.ПТБ-14); Дудяк Владислав (гр.ХТ-12); Жигула Ілля (гр.ГРС-23); Василенко Максим (гр.ПТБ-11).
Готував команду до змагань викладач фізичного виховання Іван Конончук.

Т. Подерня, викладач фізичного виховання

2022.11.09_Voleybol1.jpg

Меню