Разом до перемоги

Sportivni Novini11 листопада 2022р.
«Разом до перемоги» - саме під таким гаслом нещодавно на базі нашого навчального закладу відбувся благодійний турнір з волейболу серед викладачів вищих навчальних закладів Рівненської області.

На запрошення організаторів відгукнулись колективи міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.Ак.Демянчука С.Я., Мирогощанського фахового аграрного коледжу, команда військового гарнізону м.Рівне та безумовна, була представлена команда господарів
Напевно, змагання такого рівня не так часто відбуваються тому як учасники, так і численні вболівальники з нетерпінням чекали волейбольних баталій. Слід зазначити, що представництво окремих колективів заслуговує на повагу так, у складі команди МЕГУ на майданчик вийшли володар Кубка Європи з баскетболу Сергій Ліщук, один із тренерів волейбольної команди РЕГІНА та віце-президент обласної федерації волейболу Юрій Гарієвський, в команді Мирогощанського коледжу ряд учасників є неодноразовими призерами та переможцями обласних змагань серед ветеранів.
Відкриття змагань розпочалось з хвилини мовчання в пам'ять про полеглих захисників та захисниць України, що віддали своє життя в боротьбі з російським агресором. Вітальне слово до учасників промовила заступник директора коледжу з виховної роботи Алла Опанасик. Учасники змагань від господарів отримали традиційні короваї.
Команди згідно жеребу були розподілені на дві пари: МЕГУ – Мирогощанський коледж, РФКЕБ – військова частина. Згідно регламенту команди переможниці виборювали перше місце, колективи, що програли боролися за 3 сходинку. Як і очікувалось ігри вийшли напрочуд цікавими та безкомпромісними. Викладачі з університету лише в трьох партіях зуміли здолати опір «аграрників» з Мирогощі – 2-1. Виправдав сподівання поєдинок між військовими та господарями турніру. Завчасна радість викладачів РФКЕБ при жеребкуванні ледь не зіграла з ними злий жарт. Вважаючи опонентів значно слабшими, викладачі, на відміну від військових, належним чином не налаштувались на гру. З великими потугами була виграна перша партія, чисто програна друга, і лише в третій партії наша команда схилила шальку терезів на свою сторону – 2-1. Матч за третє місце між аграрниками та військовими до останнього тримав в напрузі вболівальників і лише досвід, зіграність та бажання перемогти дозволили команді з Мирогощі святкувати спортивну звитягу. Фінальна гра між господарями та викладачами МЕГУ теж вийшла напрочуд красивою та змістовною. Це була єдина гра на турнірі, яка закінчилась з рахунком 2-0 на користь більш молодої та зіграної команди. 2-0 – перемога викладачів РФКЕБ та заслужене перше місце.
На урочистому закритті змагань учасники турніру були відзначені пам’ятними кубками, іменними грамотами та медалями, а зібрані кошти були передані військовикам для потреб наших захисників на передовій.

Юрій Целюк, керівник фізичного виховання

Меню